Prosinec 2007

Návštěvnost za 24.12.2007 - 30.12.2007

31. prosince 2007 v 17:39 | Hryzalka |  Návštěvnost
No návštěvnost se zase snížila.....Škoda......No v pondělí tu bylo nejmíň lidí asi protože si chtěli užít vánpce a nebo měli na vánoce hodně práce. No ale jinak to de.......Doufám, že to bude příště lepší....Já se snažím psát co nejlepší víkendový články (myslim ty články jak píšu vždycky o výkendu...např. včera ten špalek)...No ale to je jedno......Děkuju těm, kteří tenhle blog navštěvují, že díky nim mám tu návštěvnost aspoň takovou. =)...No tak si užijte silvestra.......
Pondeli: 45
Utery: 51
Streda: 73
Ctvrtek: 68
Patek: 57
Sobota: 58
Nedele: 72

Celkem: 424
Fotka je ještě z vánoc, protože od tý doby jsem ještě nic nefotila, ale to snad nevadí:...na fotce je Hryzalka...No je na ní už docela dost vidět, že už je stará...No taky bude mít každou chvíli dva roky =(

Špalek

30. prosince 2007 v 15:02 | Hryzalka |  Zpestření křečkova domova
Lezením po špalku se křeček může pěkně protáhnout a když bude mít chuť něco ohlodávat, tak se mu bude také hodit.
takovýto špalek si můžete sami vyrobit.....Stačí si sehnat obyšejný špalíček, pár klacíků a něco jako misku. Já nevim taď jak se dějak ty schůdky z těch klacků, ale vi si určitě poradíte....Dělá se to jako když děláte budku pro ptáčky a děláte jim tam před vchod bydílko (já mám ty schůdky vyroběný přímo z bydílek pro ptáčky) No a mističku nahoru přišroubujete, aby nespadla a je to hotový.
Možná, že by se dalo sehnat tohle i ve zverimexu, ale já jsem to nikdy nikde neviděla.....
Křečkovi můžete dávat potravu do mističky, která je nahoře a křeček si tedy byde muset potravu najít při lezení na špalek =)

Události-Ferdík a Lupínek se mají opravdu "rádi"

26. prosince 2007 v 15:35 | Hryzalka |  Události
Lupínek s Ferdou se maj fakt "rádi":
Hádejte proč jsem to dala do uvozovek.....No to protože jsem je dala k sobě. Protože Lupínkovi už je půl roku, tak jsem si řekla, že tentokrát se třeba Ferdy nebude tolik bát, že by zdrhnul (jako minule). No sice nezdrh, ale když ho Ferda začal očichávat, tak zaujmul obrannou pozici a Ferda potom taky...No a pak se do sebe pustily...Já jsem okamžitě chytila Lupínka, aby si nic neudělali, ale chytla jsem ho holou rukou, což se moc nedoporučuje, když se křečci perou...No a Lupínek mě samozřejmě kousnul a já jsem se lekla a pustila jsem ho na zem......Pak jsem se nemohla rychle rozhodnout koho chytím první, protože oba chtěli zdrhnout. Nakonec jsem se rozhodla pro Ferdu a vrátila jsem ho do klece...No a pak jsem ještě chvíli chytala Ĺupínka, protože utek pod stoličky, na kterých mám klece a tam se mi chytal blbě....Ale nakonec jsem ho chitila......Fotku pochopitelně nemám, ale dám vám sem aspoň fotku, kterou jsem fotila chvíli potom.
Nová podestýlka:
O nových pilinách většinou nepíšu, protože mám nové každou chvíli, ale vzhledem k tomu, že tentokrát jsem koupila veliký balení a že má Lupínek ten záchod, takže ho nebudu muset tak často čistit, jsem si žekla, že to sem aspoň ve zkretce napíšu...Koupila jsem je 19.12.....Fotku jsem dotila večer, takže je to docela tmavý...
Hryzalka a kukuřice:
22.12 jsem křečkům dala kukuřici...Ferda i Lupínek se vzali, ale po chvíli už je kukuřice nezajímala, ale Hryzalka by jí měla za chvilku celou snědenou, kdych jí to včas nesebrala....Ona se totiž do toho pustila s takovym zápalem..........No asi minutu před tím než jsem jí to vzala jsem ji vyfotila =) jendu fotku už jsem dávala do návštěvnosti (podle mě tu nejhezčí)....
Lupínek neví kde spát:
Lupínek si 23.12 udělal hnízdečko v dolní části klece a tam spinkal.....No ale když jsem ho šla čistit, tak už byl zase nastěhovanej v domečku...No nevim co ho to zase napadlo, ale přišlo mi to legrační =) Fotku bohužel nemám, tak vám sem dám aspoň Lupínka v čis´tounké kleci...Před vánocema jsem totiž komplětně čistila všechny klece...
Ferda se solným kolečkem:
Po vánočním (komplětním) čistěním klecí jsem dala křečky do vyčistěnejch klecí a za hodinku jsem se na ně šla podívat...Načapala jsem Ferdu, jak lízá solné kolečko....ještě nikdy jsem neviděla, že by ho křeček lízal...Vim že ho lížou, ale ještě nikdy jsem je nespatřila...No a to kolečko mi připadá pořád stejný, takže jsem si myslela, že ho křeči fakt skoro nepoužívaj, ale pro jistotu ho v kleci maj....No ale Ferda mě přesvědčil, že ho fakt používá...Udělal mi radost =)...Hned jsem letěla pro foťák...Sice jsem ho nestihla vyfotit jak líže, ale byl ještě u kolečka, tak jsem ho vycvakla aspoň tak....
Křečci a vánoce:
Moji křeci měli pěkný vánoce....no já o tom toho moc psát nebudu, protože už jsem o tom jeden článek psala, takže vás na něj jěnom odkážu.....Jsou tam hlevně fotky toho co dostali a jak si s tim hrajou =) KLIK.

Vánoce s mými křečky

25. prosince 2007 v 13:52 | Hryzalka |  Novinky
No tak jak jste si užili vánoce...Já skvěle.....No a křečci si je taky užili...Já vám napíšu co všechno dostali.... Vy vlastně víte, co jsem jim koupila, ale o dvouch dárcích nevíte....jeden mi totiž vyrobil táta den před vánocemi a druhej jsem dostala dohromady se sestrou od mamky.
Jako první jsem koupila záchod pro křečky, takže ho sem dám jako první. Zabalila jsem ho do vánoční taštičky a pak jsem ho dala Lupínkovi a Lupínek měl velkou radost...Pořád tam běhá a převaluje se tam...No zatím mi nevadí, že se v tom převaluje, protože tam ještě nečůral...Dneska jsem mu ho musela přendat pod schody, protože to je jeho oblíbený roh, tak do toho už snad začne čůrat.
Potom jsem koupila křeččí tyčinky....Ty jsem zabalila jednoduše do papíru a pak jednu dostala Hryzalka, ale ona se do toho tak pustila, že jsem jí tu tyčinku musela za chvíli sebrat, aby ji hned nesežrala =)
No a sučasně s tyčinkama jsem koupila i nové krmení...To jsem taky jenom zabalila do papíru, ale ještě jsem to krmení nepoužila....Teprv dneska jim ho začnu zamýchávat do krmení =)
No a 23.12 mi táta vyrobil novou hračku pro křečky....Budu tomu říkat třeba špalek...On je to vlastně šplek se schodama a nahoře je mistička. Ten jsem dala jenom do nějakýho pytlíku a zavázala jsem to.....Teď to má u sebe Ferda líbí se mu to....Ty schody sice moc nepoužívá, ale to nevadí....Sestře táta vyrobil to samí, ale udělal jinak ty schody, protože to dělal pro Roborowčáky...No a těm se to taky líbí =)
No a dostala jsem dohromady se sestrou pamlsky pro křečky....Asi je kupovala mamka....Já jsem o nich nevěděla, takže jsem vám o tom nemohla napsat...Jsou to nějaký barevný tyčinky....Doufám, že to křečkům bude chutnat =)
No křečci měli prostě letos pěkný vánoce.
Včera jsem se dokonce koukala na video z minulých vánoc a viděla jsem tam, jako jsem dostala k vánocům Čertíka i s novou klecí....Byl tam fakt úžasnej...

Návštěvnost za 17.12.2007 - 23.12.2007

24. prosince 2007 v 9:53 | Hryzalka |  Návštěvnost
No tak rekord to není ani zdaleka, ale i přes to jsem ráda, že je ta návštěvnost taková =). No podle mě je docela vysoká, takže jsme mě potěšily....Doufám, že přes svátky se to ještě zlepší =)......No a užijte si vánoce....Já už mám pro křečky zabalený dárky a už jsou připravený pod stromečkem =) Dneska se nebudu moc rozepisovat, protože nevim co mám dál psát...No tak si teda ty vánoce užijte!!!
Pondeli: 64
Utery: 54
Streda: 53
Ctvrtek: 80
Patek: 76
Sobota: 60
Nedele: 78

Celkem: 465

Přesně před rokem...

23. prosince 2007 v 20:56 | Hrytalka |  Novinky
Někomu z vás už možná název napověděl, o čem chci psát, ale spousta z vás asi neví co se mě a mým křečkům stalo před rokem…
Teď, když o tom píšu, tak při tom bulim, protože ji mi to strašně líto =´(
Ono se o tom blbě píše………Nevím jak to mám napsat…..No tak já to nějak zkusim….Dnes je to přesně rok, co mi umřel můj první křeček….Byl to můj nejmilovanější křeček a také nejvěrnější…..Na Viki vzpomínám, jako kdyby to bylo včera, co mi utekla a pak se na mě přišla asi po dvou hodinách podívat, jak si připravuju učení na druhý den nebo jak jsme spolu stavěli prolejzačky z ruliček od toaletního papíru a Viki potom v tom šťastně běhala…………….Ale také si vzpomínám, jak mě to strašně bolelo, když Viki naposledy vydechla…..Nedokážu slovy popsat, jaké to bylo….ještě dlouho po tom jsem večer nemohla spát, protože jsem na moji Vikinku pořád myslela……..Postupně už mi nedělalo takový problém o Vikince mluvit, aniž bych se nerozbulela…..Ale dneska je to, jako kdybych se vrátila zase o rok zpátky….Ta bolest je stejně intenzivní jako v ten den, co se to stalo……..No vlastně to v ten den bylo horší, ale i tak je to strašný……..Možná si někdo z vás říká, jak můžu o něčem takovém psát, ale mě se při psaní ulevuje……….No možná to někteří z vás znají…..
No tak já už radši ůjdu balit dárky pro křečky….Mimochodem táta dneska křečkm vyrobil novou hračku, ale o tom vám napíšu až po vánocích, aby jste se měli na co těšit.
Tak zatím pa a užijte si vánoce…

Osmé připomínky

19. prosince 2007 v 20:59 | Hryzalka |  Připomínky
wow teprv osmé........docela mě to zarazilo...To znamená, že do školy už chodíme 16 týdnů, ale to už mi připadá celkem dost.......No to je jedno...Já už du radši psát...=)
Nový design:
Určitě jste si všimli, že je tu nový design.......Někomu z vás se třeba líbit nebude, ale to je tím, že já to moc neumim a navíc blbnul blog, takže je to docela odfláknutý........No mě se to celkem líbí.....V záhlaví tentokrát není Viki ani Čert, protože mi připadalo lbý je tam dávat, když jsem měla ještě dva další křečky, ale od nich nemám fotky, takže jsem je tam nemohla dát....No a aspoň to není tak přeplácaný =).....No taky už jsem nenapsala do záhlaví "Hryzalka, blog o křečcích", ale jenom blog o křečcích, protože se mi to tak víc líbí.....je to prostě stručnej název.....No a na okrajích (respektive na okraji) stránky jsou vločky...Nevim jak vám, ale mě když nabíhá můj blog (jako když se na něj chci podívat a on se mi právě zobrazuje), tak mi připadá, jako kdyby ty vločky padaly xD.....No jinak jsem žádný obrázky nepoužívala.............No piště jak se vám to líbí...=)
Galerie-Ferda se slaměnou prolejzačkou+něco navíc:
Asi vás zajímá co myslím tím něco navíc, ale chvilku si počkejte....hned se to dovíte nejdřív vám musím něco říct k těm fotkám Ferdíka s prolejzačkou.....Je to focené, když byla ta prolejzačka nová a taky, když Byla Hryzalka březí (čekala Lupínka).....No a to znamená, že to bylo focené o letních prázdninách.....No takže jak vidíte, tak se nějak rychle blížíme k současnosti....No ale to už je vel´dlejší....Na těch fotkách je prostě Ferda s tou hračkou, ale na některých s ní není.....No ale to sněd neva...Odkaz máte TADY........No a teď už budu psát o tom "+něco navíc"....tím jsem samozřejmě myslela i další fotky....Třeba společnou fotku Hryzalky a Ferdy.....Musela jsem jí dát do složky, kterou mají společnou, tak jsem rovnou udělala novou podsložku "mix fotek s Ferdou a Hryzalkou, protože tam budou fotky z různých dob, kdy je Hryzalka a Ferda spolu. No takže odkaz na tu fotku váte TADY....No a jak už jsem říkala, tak když jsem fotila Ferdu s tou prolejzačkou, tak ta prolejzačka byla nová, takže jsem ji fotila......No tak tu máte pochopitelně i fotky tý hračky......Budu vám muset dát tři odkazy, protože ty fotky jsou třy PRVNÍ ODKAZ, DRUHÝ ODKAZ a TŘETÍ ODKAZ.
Poupravený články už nebudou:
No asi už je to tak....nevim jestli si je vůbec čtete, protože mi tam málokdy napíše někdo komentář, ale to není hlavní důvod....No vlastně mi to ani nevadí.....No ale Ty další články, už jsou podle mě docela dobrý a já na nich upravuju fakt jen minimum....maximálně přidám nějakou informaci a to je všechno, kdežto u těch starejch článků jsem To celý předělávala, protože tam toho bylo strašně málo. No a taky se mi to předělávalo líp, protože to byly články typu "domeček" nebo "klec"...No a na tyhle témata se strašně dobře píše.........No prostě už dál upravovat nebudu....Možná občas něco, ale s tim moc nepočítám.......prostě když jednou něco napíšu, tak to musim napsat pořádně, abych to pak nemusela předělávat xD

Návštěvnost za 10.12.2007 - 16.12.2007

17. prosince 2007 v 19:00 | Hryzalka |  Návštěvnost
No tak tahle návštěvnost mi příjde normální....už jsem tu měla několikrát větší, ale nemůžu říct, že by byla malá, protože to si nemyslim.........No de to.....Minule byl dost velkej rekord, takže se dalo čekat, že zase dlouho žádnej nebude =).........No já nevim co mám k tomu psát....Snad jenom, že děkuju že sem chdíte a choďte sem prosím dál.....Budu ráda =)....No teď jsem koukala, že mám 46 lidí za den, což není tak špatný a za týden mám dneska 460, takže to přště bude třeba lepší....No necháme se přkvapit.....Doufám, že to bude pěkná návštěvnost, protože příjde o štědrý den =)
Pondeli: 53
Utery: 59
Streda: 51
Ctvrtek: 48
Patek: 60
Sobota: 75
Nedele: 68

Celkem: 414
V neděli jsem fotila křečky s běhací koulí a nafotila jsem hodně fotek a teď nevim, kterou vám sem mám dát xD....Ty nejhezčí jsem dala do článku o běhací kouli....No tak jsem namátkou vybrala jednu fotku.....Tohle je ona. Je tam Lupínek v tý kouli a tu kouli jsem otevřela, abych mohla Lupínka pěkně vyfotit:

Běhací koule

16. prosince 2007 v 13:24 | Hryzalka |  Zpestření křečkova domova
Takováto koule na běhání pro křečky se hodí těm lidem, kteří mají hodně aktivního křečka a nemají v domě (nebo v bytě) místo, kde by mohli křečka pouštět jako do výběhu a nemuseli by se bát, že jim křeček uteče.........No například já takové místo nemám, takže se mi ta koule fakt hodí, protože se v ní křeček vyběhá a pak aspoň nebude tolik řádit v kleci.
Existuje víc druhů těchle běhadel, ale tohle je asi nejkvalitnější (aspoň podle mě)....mám to už dýl než rok a za ten čas se s tou koulí nic nestalo (nikde neprasklo atd.)
Křeček nesmí být v běhací kouli déle než 20 minut, protože jinak by z toho zblbnul a mohl by si něco udělat. Koule nesmí být na sluníčku, protože to funguje jako skleník a křeček by se v ní mohl uvařit. No a samozřejmě se do té koule nesmí kopat, když je v ní křeček nebo jí schazovat ze schodů....To je celkem logický =)......No a když se budete tímhle řídit, tak se vašemu křečkovi nemůže nic stát......No a když si všimnete, že křeček hodně naráží do stěn a předmětů, tak ho radši vindejte, protože už ho to zřejmě nebaví a chce ven.
Takovou nebo podobnou kouli můžete sehnat ve zverimexu nebo nějakym obchodnim domě.....Ta moje je koupená ve zverimexu, ale myslim, že už stejnou jako mám já neseženete, protože už jsem ji nikde dlouho neviděla....teď se prodávyj jiný typy, ale řekla bych, že ty nejsou tak bezpečný jako je tenhle, protože ta moje koule je z nějaký měkký umělý hmoty, takže tlumí nárazy atd.

Události- Noční vílet

12. prosince 2007 v 15:45 | Hryzalka |  Události
Lupínkovo první kousnutí:
No křečci mě nekoušou.....To se mi stává málo kdy....Kousala mě jenom Viki, ale jenom, když jsem strkala ruce do jejího akvárky (ona si ho bránila)........Naposled mě kousl sestřinej pískomil asi před dvouma měsícema, protože jsem ho chtěla chytit a nedávala jsem pozor, aby mě nekous, ale to není vůbec podstatný......Já vám chci jenom říct, že mě Lupínek 28.11 pořádně kousl, ale vsadím se, že neuhodnete proč!!!.......No já mám někdy pěkně blbý nápady, tak mě napadlo, že dám Lupínkovi líznout mlíka, když jsem ráno snídala....Namočila jsem si prst do mlíka a jakmile ho Lupínek ucíti, tak se mi zakous do prstu........No zakous se fakt pořádně. To ani Viki mě nikdy tolik nekousla......No ale to je jedno....Lupínka jsem rychle vrátila do klece, aby mě nekus znovu a v tu chvíli jsem si řekla, že to napíšu do událostí (to já dělám vždycky) No a řekla jsem si "No ale co tam dám za fotku?" Prst jsem měla ještě krvavej, tak jsem to vyřešila tím, že jsem ten kousanec vyfotila xD
Dort:
Možná, že o tomhle už ani nemá cenu psát, když už jsem o tom psala dva jiné články (natáčení a recept), ale to nevadí....já to napíšu aspoň stručne......No prstě jsem 2.12 udělala pro křečky dort na oslavu narozenin blogu....Narozeniny měl blog sice skoro o týden dříve než se oslavovala, ale to snad nevadí a křečkům dort chutna a to je hlavní =)
Noční výlet:
4.12 večer jsem šla dát křečkům jako vždy najíst a chvilku jsem si s nima hrála a potom jsem šla spát..............Pozdě večer mě probudily nějaké zvuky.....Bylo mi to divné, protože křečci dělaj rámus celej večer a nikdy mě to neprobudí......Když jsem to uslyšela znovu probudilo mě to úplně........byl to jen takový slaboučký zvuk. jenom nějaké zachrastění mi někde u hlavy. Okamžitě jsem rozsvítila lampičku a podívala jsem se, na polštář, co ten zvuk mohlo způsobit a najednou koukám, že se na mim polštáři prochází Ferda xD............No tak jsem ho šla vrátit zpátky do klece a najednou koukám, že měl otevřená horní dvířka (on zrovna bydlel v dvoupatrový kleci)....Asi jsem zapoměla zavřít ty vrchní dvířka, protože když jdu dát křečkům jenom najíst, tak otevírám boční dvířka, tak jsem asi na ty vrchní zapomněla......Hned potom jsem šla zase spát, ale ještě jsem se podívala na budík, kolik je hodin a najednou koukám, že už je 5.12 v jednu hodinu ráno xD (fotka je z mikuláše, ale je tam Ferda na posteli, tak jsem to sem dala)
Mikuláš!!!:
No jak jistě víte, je 5.12 mikuláš...No vlastně šestýho, ale slaví se pátýho......No prostě byl Mikuláš a křečci dostali k mikuláši nový jablečný dropsíky (když jsem je koupila, tak jsem o nich psala). Každýho jsem vyfotila, jak se se mnou o dropsa rve =)......Nafotila jsem toho hodně, ale ukážu vám jenom jednu nejlepší od každého křečka (teda podle mě nejlepší).....Hryzalčinu fotku už jsem zveřejnila v návštěvnosti, takže ji najdete ZDE a Ferdovou jsem dala nad tenhle odstavec....Už zbívá jenom Lupínkova fotka, kterou máte pod tímhle odstavečkem.
Dárky na vánoce:
7.12 Jsem jela s rodiči na Kladno a koupila jsem křečkm nové krmení.........No ale když jsme nakoupili i v kouflandu, tak jsem se šla podívat do zverimexu, který je v areálu kaufladnu........No a koupila jsem tam ještě jedno krmení, protože jsem úplně zapoměla, že jsem už jedno koupila ve zverimexu na pěší zóně....No a k tomu jsem ještě křečkům koupila křeččí kokosové tyčinky. No když jsem přijela domů, tak jsem si uvědomila, že jsem koupila dvě krmení....No ale to jsem hned vyřešila....to horší dostali hned a už jim to přimíchávám do kíblíku se starým krmením a to lepčí dostanou k vánocům........No takže už maj k vánocům křeččí záchod, krmení a kokosové tyčinky =) (dím vám sem fotky všech tří věcí, který jsem koupila)
Tohle je to krmení, který dostanou hned:
A tohle, který dostanou k vánocům:
No a tohle ty tyčinky:
Doufám, že se vám dnešní události líbily.....Já si myslím, že se mi dneska docela povedly....No tak pište názory atd. budu ráda =)

Návštěvnost za 3.12.2007 - 9.12.2007

10. prosince 2007 v 18:48 | Hryzalka |  Návštěvnost
Wow....opravdu jste mě potěšili.....Já jsem dneska byla na internetu ve škole a koukám, že mi přišla návštěvnost, ale řekla jsem si, že se snad ani na ní nebudu koukat.....No a když jsem přišla domů a sedla si k počítači, tak jsem se šla podívat jak se mi zase snížila návštěvnost, ale jakmile jsem otevřela mail s návštěvností byla jsem šokována..xD...Čekaly na mě hned dva rekordy. Rekord za týden a rekord za den.....Nejvíc mě teda upoutal ten rekord za týden, protože byl v něm bylo o 56 návštěv víc než v minulém rekordu....No a rekord za den byl ve středu a byl o 31 návštěv větší než ten minulý.......No tak si to spočítejte xD..............................No prostě jste mi udělali radost.........To abych tenhle týden napsala něco zajímavýho xD.
Pondeli: 73
Utery: 81
Streda: 123
Ctvrtek: 56
Patek: 55
Sobota: 60
Nedele: 65

Celkem: 513
Hryzalka dostala od Mikuláše dropsíka =)

Dort pro křečky

8. prosince 2007 v 16:44 | Hryzalka |  Recepty
Na narozeniny blogu jsem udělala křečkům dort......No a když jsem ho dělala, tak jsem si řekla, že můžu dát recept na blog.......No tak jsem si to všechno pečlivě nafotila, takže to máte i s podrobnou fotodokumentací =)
Dort je docela velký, takže jestli chcete, aby to vaši křečci snědli najednou, tak je to asi pro 8 křečků xD....No ale můžete to dát do lednice a křečkům dát zbytek druhý den, takže je celkem jedno, pro kolik křečků to děláte.....záleží na tom jak velké ty porce budete podávat.
Budete potřebovat:
Jablko:
Banán:
Sýr:
Bílý jogurt (popřípadě tvaroh bez cukru nebo ovocný jogurt bez cukru):
Nějké pamlsky (já jsem použila dropsy)
Trochu křeččího žrádla
No a svíčka =)
Postup:
1. Rozkrojte jablko na dvě poloviny....Asi takhle:
2. ...Pak si z jedné půlky jablka nakrájejte 2 takovéhle plátky:
3. Na jeden z těch plátků namazejte jogurt.....
4. ...a dejte na to sýr, který si obkrojte do tvaru kruhu (tak aby na dort pasoval)
5. No a na to zese namažte trochu jogurtu.
6. nakrájejte si pár koleček banánu a dejte je na dort.
7. Namažte na to trošku jogurtu (mažeme to vždycky tím jogurtem, aby dort držel při sobě) a přiložte na to sýr (já jsem na to dala odkrojené zbytky sýru z kroku č.4.)
8. K tomu přilepíme jogurtem další plátek jablka
9. No to jablko se dají čtyři kolečka banánu (takhle:)
10. Nakrájíme kus jablka na drobno....nakrájíme i trochu banánu a zbytek sýra. (na obrázku je jenom jablko)
11. Dort pomažeme jogurtem, přidáme nějaké pamlsky a posypeme nakrájenou směsí.
12. Posypeme ještě trošku žrádlem pro křečky (ale jenom trošičku) No a zapíchnem svíčku. =)
13. Slavíme =)
No a to je asi všechno....Doufám, že všemu rozumíte, jestli ne, tak písněte do komentářů, ale já myslim, že když je to i nafocený, tak je to docela srozumitelný =)....No tak přeju vašim křekům dobrou chuť. =)

Sedmé připomínky

6. prosince 2007 v 20:03 | Hryzalka |  Připomínky
Mám fakt málo času:
Sice už jsem o tom psala TADY, ale ještě k tomu něco dodám.......No jak vidíte, tak mám fakt málo volného času....No a když si nějaký najdu, tak se jdu rychle podívat na blog a pak se jdu zase hned učit na přijímačky.......Tenhle rok to mám prostě strašně těžký....Už mám vybranou školu a musim se hodně snažit, abych měla na vysvědčení i na přijímačkách co nejlepší výsledky............No a nedivte se, že vám občas na skypu neodpovídám......Je tu občas táta, takže to vipadá, že jsem online. No a nebo se učím (mám internetový kurzy) a nemám čas vám odepisovat....takže se na mě nezlobte....až bude po přijímačkách a po pololetí, tak už se nebudu muset neustále jenom učit, takže na vás budu mít víc času........už se na to těšim =)
Galerie-Hryzalka čeká Lupínka
No takže jsem přidala do galerie první skupinu fotek, kdy Hryzalka čeká Lupínka =)........Moooc jí to tam sluší....příště přidám Ferdovy fotky, když byla Hryzalka březí (nebo jak se tomu říká)....No nebudu to okecávat. Tady máte odkaz KLIK
Upravené články nebudou:
No prostě jsem neměla čas, tak jsem nic neupravila xD a to je vše.....Zbytečný keci k tomu vás asi stejně nezajímaj, takže jsem vám to napsala takhle stručně xD.

Návštěvnost za 26.11.2007 - 2.12.2007

4. prosince 2007 v 20:07 | Hryzalka |  Návštěvnost
Musím se omluvit, že píšu návštěvnost až teď, ale já jsem se musela učit na test z fyziky.......Musím se omluvit všem, kteří ke mě chodí že já nechodím k nim.......Mám prostě málo času....sotva stíhám řídit blog, natož ještě obejít všechny blogy lidí, kteří ke mě chodí.......Tohle říkám hlavně kvůli Mišule, protože už mi po několikáté píše, že k ní vůbec nechodím, ale já to fakt nestíhám chodit ke všem.....klidně se zeptejte třeba Rádi nebo Terky, že k nim taky moc nechodim..........A na to že nebudu ít čas jsem vás už na konci prázdnin upozorňovala.....a udělala jsem to kvůli tomu, aby mi to nikdo potom nevyčítal, ale koukám že se tomu asi nevyhnu, takže se omlouvám, že mám tak málo času........No to jsem se zase rozepsala......No návštěvnost je prostě hrozná a já nemám náladu to tady nějak komentovat...No tak se "pokochejte":
Pondeli: 33
Utery: 54
Streda: 55
Ctvrtek: 53
Patek: 57
Sobota: 57
Nedele: 78

Celkem: 387
Fotka je jen pár dní stará....Lupínek je tam u mě v ruce:

Videa, jak slavím narozeniny blogu s křečky

2. prosince 2007 v 14:06 | Hryzalka |  Videa mých křečků
Napadlo, mě, když má můj blog narozky, tak bych mohla udělat křečkům dort.....No tak jsem jim udělala dortík (někdy vám napíšu recept)....A pak mě napadlo, že bych mohla natočit video, jak slavim s křečkama narozeniny, ale sestra mi nechtěla pomoct, tak jsem na to byla sama a nemohla jsem natočit jedno video, jak slavim se všema křečkama....No tak jsem natočila tři.....jedno s Lupínkem, druhé s Hryzalkou a třetí s Ferdou.....Jak si určitě všimnete, tak jsem musela celkem zapalovat a sfoukávat svíčku třikrát xD.....
Tohle video je s Lupínkem:
Tohle s Hryzalkou:
A poslední je s Ferdou:
Doufám, že se vám videjka líbí.....i když jsou vlastně v podstatě všechny stejný =)