Listopad 2008

Hryzalčin blog během dvou let

30. listopadu 2008 v 12:21 | Hryzalka |  Upozornění
Mám namysli, jak se můj blog během těch dvou let změnil vzhledově. Vím, že to není tak důležité, jako obsabově, ale jak se změnil obsahově se můžete kdykoli podívat v archívu, ale vzhedy si v archívu většinou nenajdete, protože dřív jsem je nefotila.

Pokusila jsem se některé vzhledy zrekonstruovat, ale na detaily si nepamatuju, takže vám nezaručuju, že to tak opravdu vypadalo, takže nekoukejte na detaily, ale spíš na záhlaví apod., protože to je původní.

Design- Banda a jablko

29. listopadu 2008 v 16:52 | Hryzalka |  Designy
Je tu konečně slíbený design k narozeninám blogu!!!

Nazvala jsem ho Banda a jablko. Asi to zní divně, ale nic lepšího mě nenapadá.
Podle mě se docela zdařil....

Chtěla bych kromě designu také upozornit na novou položku v menu, což je "aktuálně". Budu tam dávat odkazy na všechny důležité věci. Třeba na hlasování v soutěži Best hamster, hlasování pro mě, ale hlavně také důležitá uporoznění a důležité události. Myslím, že pro ty, kteří na můj blog nechodí tak často se to bude hodit, protože stačí, když si přečtou položky v aktuálně a budou hned v obraze, co se tu děje =)

Hlavním námětem měla být samozřejmě zima, ale už mě nudí klasické modré designy, které má každý, tak jsem se pokusila se trochu odlišit. Modrá tam sice zůstala, protože modré nebo bílé se prostě nelze vyhnout, ale červená je taky tak trochu vánoční barva, tak jsem si řekla, že by mohlo být zajímavé to nakombinovat, takže toť k barvám.
K obrázku v záhlaví, které je u mě už zásadně nejpropracovanější část designu (třeba se vám nebude zdát propracované, ale dělala jsem na něm fakt dlouho) mohu říci jenom to, že jsem ho dělala dvakrát, protože mi to táta celé omilem smazal =D a že na něm je Lili březí, ale vybrala jsem fotku, na které to není tolik znát.

Ještě bych se chtěla zmínit o původní fotomontáži, která se příliš nezdařila. Kdo tady byl včera nebo dnes asi tak do půl třetí, tak si nejspíš všiml, že tu byla jiná fotomontáž a že nebyla moc dobrá. Dala jsem ji sem jenom, abych se podívala, jestli to vůbec půjde... Tu starší fotomontáž jsem dělala z jiných fotek, které nebyly foceny přímo na design a Ferda je tam moc rozmazaný, takže je hodně vidět, že tam nepatří a Lupínek dokonce ani nemá svoje packy =D...A na fotomontáži nejsou žádné stíny, což je hodně nepřirozené...
A na porovnání ještě holá nová fotomontáž.
Tak doufám, že vám je tahle změna příjemná a že se mi dárek k narozeninám blogu povedl =)

Změna

28. listopadu 2008 v 18:27 | Hryzalka
Měnim design... bude to trvat dlouho, protože za pochodu teprv fotim =D... Mám tu jednu staršá fotomontáž, kterou jsem zkoušela původně na tenhle design, tak to chci nejdřív zkusit, jak to bude vypadat, protože udělám novou fotomontáž, která bude v postatě stejná jenom víc propracovaná a nejspíš i z jiných fotek =D.... Tak se zatim nelekejte, že to stojí za prt ju? =)

!!!DRUHÉ NAROZENINY BLOGU!!!

26. listopadu 2008 v 20:41 | Hryzalka |  Připomínky

Právě dnes má můj blog už druhé narozeniny!


Zdá se mi to naprosto neuvěžitelné, že právě před dvěma lety jsem seděla u zakládání tohoto blogu. A dnes? Málem jsem to propásla. Úplně jsem na to zapoměla. To až Ivča mi to připoměla, že by to už teď nějak mělo být.
Moc se omlouvám, že sem dnes nedám slíbený design, protože dnes ho fakt dělat nebudu, ale snad to udělám o víkendu. Nic neslibuju, ale budu se snažit. Horší je, že mám zase taneční, takže to musim stihnout přes pátek a sobotu.
Chtěla jsem vám sem dát přehled všech mých designů a na to jsem je musela skoro všechny znovu udělat. Teda obrázky jsem měla na blogu uložený, ale detaily ne, takže ty se budou asi lišit. Nejvíc mě štve, že nikde nemůžu najít obrázek, který jsem použila na úplně první design a taky mě štve, že jsem je ještě všechny neudělala, takže je sem dneska nemůžu dát, ale až bude hotovej novej design, tak hned udělám přehlídku starých =)

Jak to tu vypadalo dřív?
Nejhlavnější rozdíl je v tom, že už nemám ani jednoho ze zakládajících křečků, což mě mrzí. Když byly první narozeniny, tak tu byla alespoň jmenovkyně tohoto blogu. No takže na Vikinčiném, Čertíkovém a Hryzalčiném místě momentálně stojí Ferda, Lupínek a Lili, která teď mimochoděm čeká na svůj druhý vrh, který by měl být také o víkendu, takže na víken se fakt těšte =D
Další rozdíl je ve stylu mého psaní. popravdě to dřívější mi vyhovovalo asi víc. Psala jsem spíš informační články, ale teď už píšu jen málo, ale to je zaviněno nedostatkem času a píšu spíš už jenom o svých křečcích.
Samozřejmě je také rozdíl ve vzhledu. Řekla bych, že teď už je můj vzhled propracovanější a také ho častěji měním. Musím podotknout, že za první rok jsem vystřídala jen dva vzhledy (u jednoho jsem změnila ze zelené na červenou, takže vlastně 3 =D a za druhý 4 (celkem za oba roky 7) Vím, že to není nějak moc, ale podle mě je lepší si dát s desingem práci a měnit ho málo, než dylat designy často a tudíž už ani nemít originální nápady a pak je to všechno na jedno brdo... Já jsem vlastně vždycky měla něco naprosto jiného... Dokonce ani podobná kombinace barev se u mě nikdy neobjevila...
Lidé, co ke mě chodí se taky změnily, protože na začátku jsem samozřejmě neměla moc stálých čtenářů. Možná bych mohla říct, že žádné. A také jsem dlouhou dobu vůbec nespřatelovala.
No změn by se dalo napsat hodně například návštěvnost, ale to už jsou spíš takové detaily....


Co se všechno stalo?
První rok jsem vám už jednou psala, ale tentokrát to víc zestručnim =D:
 1. Pár dní před založením blogu jsem si koupila Čertíka.
 2. 23.12.2006 Vikinka zamřela.
 3. 28.2.2007 Čertíček umřel.
 4. Koupila jsem si Ferdu.
 5. Moje sestra si koupila dva Roborowské křečíky.
 6. Dala jsem Hryzalku a Ferdu k sobě, aby měli mladé.
 7. Hryzalce se narodil Lupínek. .
 8. Koupila jsem svým křečkům novou klec.
A druhý rok teď musim teda nějak sesmolit =D:
 1. První soutěž na tomto blogu- BEST HAMSTER
 2. Křečci se přestěhovali do sestřiného pokoje.
 3. 4.5.2008 Hryzalka umřela
 4. Dostala jsem od Rádi Lili
 5. Lilinka a Lupínek spolu
 6. Lupínek ošklivě pokousal Ferdu
 7. Lili první vrh
 8. Špunťa a Pilinka mají nové majitele
 9. Lili a Lupínek opět spolu
No tak teď už se budu loučit a když budu mít zítra čas, tak už začnu pracovat na tom desingu,a le spíš až v pátek.
Moooc se těšim na vánoční prázdniny.. Sice budu asi hdoně lítat venku, ale prostě se těšim, až budu mít čas věnovat se blogu a konečně napsat článek o Ferdovi, kterej už píšu měsíc =D=D

Jdu fotit na design =)

22. listopadu 2008 v 15:55 | Hryzalka |  Připomínky
Mám úplně skvělou vánoční náladu =)... u nás je sice sněhu hodně málo, což mě docela mrzí, ale aspoň něco =).... No te´d fotit nejdu musim nejdřív uklidit, ale pak začnu hned fotit na design.. já už jsem sice minule fotitla, ale fotky se moc nevyvedly.. zkoušela sjem takovou fotomontáž, ale ta se taky moc nevyvedla =D... pak vám ji ukážu, ale to ažbude novej design, abyste mohli porovnat =D...
No a ve čtvrtek jsem dělala takovou prezentaci do školy a udělala jsem to o křečcích... Ráda bych vám ji dala k dispozici ke stažení,a le nevim jak, tak prosím o radu =)

Starší fotka Ferdy a Lili:

Jak je to s Lili? =)

22. listopadu 2008 v 10:00 | Hryzalka |  Události
Samozřejmně si nejsem na 100% jistá,a le myslim si, že Lili ty křečátka opravdu čeká =)... Každopádně ztloustla =D Fotky zatim nemám, ale dneska se chytám nějaký pěkný vyfotit =)...
No jinak ze sněhový nadílky jsem taky moc šťastná =)=) U nás jí sice není moc, ale aspoň něco =)=)

Návštěvnost za 10.11. 2008 - 16.11. 2008

17. listopadu 2008 v 20:57 | Hryzalka |  Návštěvnost
HEY!!! Po dlouhý době píšu včas =D... To bude asi tim, že je volno... Ale musim se přiznat, že jsem měla chuť se na to vykašlat =D.. No návštavnost dost klesla, ale koho to zajímá žejo? =D=D...Mě teda už ani moc ne =)

Pondeli: 74
Utery: 69
Streda: 62
Ctvrtek: 63
Patek: 82
Sobota: 110
Nedele: 104

Celkem: 564

Byla bych moooc ráda, kdybyste hlasovali pro Lili ve třetím kole válka křečků... Chtěla jsem vám to napsat už dávno, ale nepřipadalo mi to moc důležitý, tak doufám, že není pozdě..., takže pls klik SEM =)
♥Lili a Lupínek♥

15. listopadu 2008 v 13:22 | Hryzalka |  Novinky
Pomatujete si, jak jsem psala, že chci, aby měla Lili druhý vrh na vánoce?..... No tak když sjem si na to vzpoměla, že už že čas zpářit Lili a Lupínka, tak Lili zrovna už nebyla v říji (ještě ráno byla).... No takže smůla... No, ale včera večer to vyšlo. Nenechala jsem je spolu příliš dlouho, protože nechci, aby bylo miminek moc a když se to nepovede, tak mi to vůbec nebude vadit.
Možná, že už je trochu pozdě. Chtěla jsem, aby byla mimča k odebrání před vánocemi, ale asi to bude až po vánocích. No nic tak uvidíme. Jsem moc zvědavá, jestli to vyjde a jaká mimča budou =)

Návštěvnost za 3.11. 2008 - 9.11. 2008

15. listopadu 2008 v 12:36 | Hryzalka |  Návštěvnost
Návštěvnost se samozřejmě snížila, takže to snad ani nemá cenu nějak okecávat... radši se hned vrhnu na to, abych vám řekla skvělou novinku... ale to až v dalším článku, tak zatim pa =)
Pondeli: 74
Utery: 71
Streda: 80
Ctvrtek: 71
Patek: 79
Sobota: 110
Nedele: 98

Celkem: 583


Návštěvnost za 27.10. 2008 - 2.11. 2008

9. listopadu 2008 v 10:28 | Hryzalka |  Návštěvnost
Vim, že ji píšu hodně pozdě, ale je to jenom návštěvnost, tak to snad nevadí =D.... No je podle mě dobrá... Sice jsem před rokem měla o hodně lepší,a le i tak jsem za tuhle návštěvnost ráda... No před rokem jsem peřeci jenom měla blog na úplně jiné úrovni... psala jsem jiné články (nejspíš lepší) a hlavně jsem je psala často a taky nebylo ještě tolik blogů o křečcích, tak sem muselo ligicky zabloudit víc lidí než teď =D=D... Njn,a le to stejně asi všichni víte =D

Pondeli: 97
Utery: 111
Streda: 109
Ctvrtek: 93
Patek: 78
Sobota: 87
Nedele: 102

Celkem: 677
 • Přihlášky do Best Hamster II jsou stále otevřené a můžete se přihlašovat!!! KLIK
 • Lili soutěží a dostala se už do druhého kola, tak kdo by ji chtěl podpořit, tak ať pro ni hlásne ZDE!!!


Nová SB

7. listopadu 2008 v 17:36 | Hryzalka |  Připomínky
No tak asi jsem vám tak velkou radost neudělala, protože jsem nakonec vybrala jenom dvě nová SB... Nejdřív jsem jich chtěla celkem i s těma starejma 20, ale nepočítala jsem s tim, že vyhodim tolik SB....teda 4 není tak velký číslo, ale když se nad tim zamyslim, tak málo to neni... No takže jsem si vybrala pouze dvě SB, která mě zaujala nejvíc =)... Novými SB jsou- Lojzinka a Lenka !!! pokud chcete diplomky, tak vám je klidně udělám,a le pokud je po mě nechcete, tak budu možná rači, protože nemám moc času =D

Právě vybírám nová SB

7. listopadu 2008 v 16:45 | Hryzalka |  Připomínky
No takže dnesk jsem si po dlouhé době konečně zapla počítač a svůj čas teď věnuju vybíráním nových SB =).... No ale můžu už předem oznámit, že mezi novými SB bude určitě Lojzinka... Tu vim na 100%, ale na ostatní se du teprv mrknout =)
No a taky špatné zprávy... Vyloučila jsem 4 SB- Janičta, *-KikusHka-*, Míša, Mišula .... Na blogy dvou z nich se už ani nemůžu dostat..... musim jenom říct, že k mišule jsem chodila,a le většinou sem třeba nevěděla co napsat,a le i tak jsem občas napsala... No a ke Kikushce se taky občas mrknu, ale ona už snad měsíc nenapsala článek...
No tak zatím ahoj... až budu rozhodnutá, tak se zas ozvu =)

Lili soutěží

1. listopadu 2008 v 13:23 | Hryzalka |  Připomínky
Vím, že jsem říkala, že už se nikam nehlásím.... No ale nepřihlásila jsem se sama, ale i tak si myslím, že je to zajímavá soutěž, takže jsem se rozhodla, že budu soutěžit =).... Byla bych moc ráda, kdybyste podpořili Lilinku ZDE =)