Prosinec 2008

Návštěvnost za 22.12. 2008 - 28.12. 2008

29. prosince 2008 v 20:52 | Hryzalka |  Návštěvnost
jééé fakticky děkuju =)... rekord to samozřejmě není, ale hodně se zvýšila =)... zvýšila se o 103 návštěv za týden a jenom jednou klesla pod 100 za den =)...njn asi budu muset fakt zkontrolovat, jestli si někdo neschání hlasy do soutěže =D=D No v sobotu sem se koukala na návštěvnost a bylo tam okolo 950, tak sem si říkala, že by to moh bejt po roce konečně rekord, ale nebyl, ale tak co tohle je taky hodně velká návštěvnost =)=) Fakt moc děkuju =)

Pondeli: 134
Utery: 131
Streda: 84
Ctvrtek: 124
Patek: 128
Sobota: 146
Nedele: 146


Celkem: 893

Na fotce je moje oblíbenkyně Polly. Moc jí to tam sluší =)

Jak křečátka vyrostla

28. prosince 2008 v 21:58 | Hryzalka |  Události

Už to sou velký holky =) Napíšu vám o každém zvlášť =)

Hryzka

Hryzka je ze všech křečátek nejmenší a nejhodnější. Vůbec se nepere. Srst má krátkou. Je do zrzava, ale na některých místech má srst trochu i do šeda,a le jen nepatrně. Bříško má světlé a oči dočervena

Piškot

Piškotka je hodně zvědavá a všechno nové musí hend prozkoumat. Také se ráda pere se sestrama. Srst má něco mězi béžovou a šedou a má ji dlouhou =). oči má trochu do červena.

Bombónek-Pískalka

bombónka jsme přejmenovali na Pískalku, protože často píská, když si ji někdo vezme do ruky... Je totuž docela bázlivá, ale teď už jsem ji celkem ochočila a už tak nepíská =) srst má béžovou a krátkou a oči do červena.

Lumpík

Njn to je největší lump a ušatec =D... Spolu s Polly mají největší ušitka =D Příde mi to horzně roztomilý =D Lumpík je celej po lupčovi... prostě není co dodat, ale kukuč má podle mě spíš po lili nebo prostě po někom jinym, než je Lupča. No a na fotce je jak jinak zase nafutrovanej zrníčkama =D

Polly

Pollynka je asi moje nejoblíbenější... Chodí totiž za mnou asi nejčastěji =)..... je celkem hodná, ale občas se i se sestrama popere =).... Podle mě je spíš po Ferdovi, než po Lili, protože je spíš světlejší a má flekaté uši. Srst má krátkou.

Koki

Koki se ráda pere a je dost zvědavá =) Je spíš po Lili,a le jinak má dlouhou srst.. Dost se mi s Míšou plete =D

Míša

Njn míša je Koki hrozně podobná... Rozetnávám je jen těžko podle pruhů =D také se záda pere a ráda se schovává v hračkách =)..no a je velmi hbytá jinak vzhledem až na pruhy stejná jako Koki... Vlastně si ani teď nejsem jistá, jestli jsem náhodou fotky neprohodila nebo nenafotila dvakrát jednoho křečka a toho druhého vůbec =D=D

BH - hračka

26. prosince 2008 v 22:21 | Hryzalka |  Soutěže
Předešlé kolo dopadlo takto: (první číslo je počet vašich hlasů a druhé moje bodování)
Kdo nejlépe popsal svého křečka?
1.Domča6 % (7 Hlasy)6 %7+1 Hlasy
2.Tomasseekk8 % (9 Hlasy)8 %9+5 Hlasy
3.Lojzinka14 % (16 Hlasy)14 %16+8Hlasy
4.Bublinka4 % (4 Hlasy)4 %4+4 Hlasy
5.Mummye6 % (7 Hlasy)6 %7+9 Hlasy
6.Ivišek4 % (4 Hlasy)4 %4+2 Hlasy
7.Ráďa24 % (27 Hlasy)24 %27+10 Hlasy
8.Andy5 % (5 Hlasy)5 %5+6 Hlasy
9.Kejt-rina6 % (7 Hlasy)6 %7+7 Hlasy
10.Kikinka3 % (3 Hlasy)3 %3+3 Hlasy
11.Nikinqa6 % (7 Hlasy)6 %7+10 Hlasy
12.Rézík14 % (15 Hlasy)14 %15+10 Hlasy

S přehledem vyhrála Ráďa =)...
Vypadla Kikinka, protože měla s Iviškem stejně bodů, ale dala jsem na vaše hodnocení.(budu to tak dělat pořád) No a navíc Kikinka mi ani neposlala úkol na tohle kolo, takže by nemělo cenu vyhazovat Iviška, když mi kikinka úkol neposlala a ivišek ano....
No a Andy se ze soutěže odhlásila... naštěstí jsem měla jednoho soutěžícího navíc, takže se nic neděje.

Úkol na další kolo: Vyfoťte svého křečka, jak panáčkuje. Stručně mi k tomu připište jak jste k tomu křečka donutili. Bude se hodnotit jak na tý fotce křeček vypadá a způsob jakým jste přinutili křečka panáčkovat. Posílejte na již známou adresu. Posílejte do čtvrtka!

No a tady jsou práce soutěžících:

Jak Hryzalky banda slavila vánoce

25. prosince 2008 v 15:14 | Hryzalka |  Události
Njn ani jsem vám nenapsala, co křečci dostanou...
Tak schválně, jestli poznáte, co je tohle ↓ Omlouvám se, že je to zabalený jako prase, ale už sem fakt nevěděla jak to zabalit a expert na balení dárků fakt nejsem =D... Tak teda jestli chcete vědět co to je, tak klikněte na celý článek =)

Štědrovečerní večeře

25. prosince 2008 v 15:00 | Hryzalka |  Recepty
Vím, že už je po vánocích, ale před vánoci jsem to zapoměla napsat, tak to třeba můžete křečkovi udělat příští rok =)

Posup: Je to velice jednoduché kdo na vánoce místo kapra dělá řízky, tak jen od kuřecího řízku kousek masa ukrojí a usmaží ho zvlášť a nebo uděláte řízky normálně a odkrojíte až z usmaženého řízku.
Jenom ještě podotýkám, že byste měli použít jen minimum oleje a že ty řízky musí být kuřecí!

No a to je celé =D... Křečkovi k tomu můžete dát jako oblohu cokoli, co křeček může =)

Kuřecí maso je pro křečka zdravé. jsou pro ně dobrým zdrojem bílkovin, tak se nemusíte bát, že by se křečkovi něco stalo =)

(fotku nemám, ale určitě si to dokážete představit)

Jenom malá připomínka

25. prosince 2008 v 13:25 | Hryzalka |  Připomínky
Ani to nemusíte číst jde čistě jen o to, že jsem vymazala ze SB Domču....

Podstatou SB je přátelení a to bohužel už nadále s tímto SB nejde. Prostě už nejsem kamarádky a to hned kvůli několika věcem. Ty věci před tim jsou jenom maličkosti (no pro někoho možná ne, ale dají se s hodně přimhouřenýma očima přehlédnout), ale to postední co se stalo to už jednoduše překračuje veškeré meze ať už přátelství, tak i pouhé známosti (no víte jak to myslim).
Zveřejním tu co se stalo:
OK..má pro vás horkou novinku...http://chov-krecka.blog.cz/0812/hmmm-vyborne-to-me-ale-mrzi#komentare...Koukněte je tam hádka naživo...napište pěkně sprostej koment o Hryzalce..díky kdo napíše komen dostává diplom!!
Tak toto psala Domča po cizích blogách a mezitím mi na ICQ podlejzala, že jsem nej na světě a že beze mě by její blog ani nebyl atd. atd....

No myslim, že tohle úplně stačí, abyste si představili, co je zač... Možná máte někdo jinej názor, ale to už je vaše věc. Podle mě je tohle naprosto jasné a člověk se k tomu nemusí nijak dlouze vyjadřovat.
No a když jsem se Domči zeptala proč to dělala, tak mi na to neodpověděla a odpověděla mi až po dvouch dnech, když jsem ji k tomu opětovně vyzvala, ale ani tak mi pořádně neřekla proč to udělala a co jsem jí vlastně provedla, že tohle udělala... Do teď si to dokážu vysvětlit jedině tím, že je to prostě falešněj člověk, ktrej neví co dělá..

To je z mé strany vše a myslim, že Domča se k tomu taky nebude nijak vyjadřovat, ale to už nechám na ní. Pro mne je to uzavřené.

Křečátka a pampeliška

23. prosince 2008 v 15:19 | Hryzalka |  Události
Máma vždycky ráda dává křečkům pampelišku a aby jim měla co dávat i přes zimu, tak má připravenou sušenou pampelišku... no a tak jsme tam s mamkou daly křečátka, která byla zrovna vzbuzená... nejdřív byly jenom tři a na konci už 5 =D... Daly sme tam i Jenifer (sestry křeček roborovského) a křečátka se s ní senesla... Sice byla sestra pořád v pohotovosti, ale myslim,že to možná ani nebylo třeba =).... No byla to taky legrace... Nejdřív křečátka papala pampelišku a pak, když už nechtěla, tak si hrála a pořám nám vylézala z košíku s pampeliškou =D... kdybych měla víc volné paměti na fo´táku, tak bych to nahrála,a le bohužel jsem neměla, tak sjem to jenom nafotila, ale i fotky jsou pěkné =)
Pár z fotek vám sem dám,a le ne všechny =D

Bitka =D

23. prosince 2008 v 15:06 | Hryzalka |  Události
Včera, když jsem přijela domů, tak jsem zpozorovala, že jedno mládě je vzbuzené (už nevím které) a tak jsem si ho vzala do ruky a jak Lili slyšela otevírání klece, tak ihned vylezla z domečku. Dala jsem jí tedy vánoční cukroví (kuličku) a ona si ji hned strčila do torby a odnesla do pelechu. pak zas vylezla a pročmuchávala klec... V tom jsem zaslechla pískání z domečku a bylo mi jasné, že se mimča o cukroví perou a pak vidim, jak z domečku vyběh Lumpík s cukrovím u pusy...... Za chvíli mu ho jedno z pruhovaných miminek ukradlo a pak přiběhla Lili a ukradla ho zas tomu pruhovanýmu a odnesla cukroví zpátky do pelíšku..... Za chvíli se s nim ven vyřítila Hryzka, ale když lezla dolů po schodech, tak cukroví pustila a to se zkutálelo přímo k Lili a Lumpíkovi. Lili se do cukroví zakousla, že ho odnese a Lumpík se v tu ránu zakousl do cukroví z druhé strany =D.. Byla to fakt legrace je pozorovat... Lili nesla v puse cukroví a za to byl zavěšenej Lumpík a on ne a ne se pustit =D.. Nakonec se Lili s Lumpíkem i cukrovím dobelhala do domečku a tam je nechala =D... No a pak se zas vyřítil Lumpík... Když už byl Lumpík mimo dosah všech, kteří by mu mohli kuličku ukradnout, tak se do ní pustil a rozkousl ji na dvě půlky... za chvilku šel okolo Piškotek a když viděl cukroví Lumpíkovi půlku ukradl =D... No a tak nakonec papali Lumpík i Piškotek spolu =D....
No byla to fakt legrace je pozorovat... To by fakt stálo zo to, abych to natočila, ale v tu chvíli mě to nenapadlo... Prostě jsem je pozorovala =D..

Fotka je ze dneška... taky o tom napíšu článek, tak vydržte =D

Návštěvnost za 15.12. 2008 - 21.12. 2008

23. prosince 2008 v 14:42 | Hryzalka |  Návštěvnost
No tak hodně ste mě překvapili =) fakticky vám moc děkuju.... No už začínám přemýšlet, jestli si náhodou nikdo neschání hlasy do soutěže =d asi to budu muset zkontrolovat =D...a le nejdřív napíšu nový články, takže zatim pa =)

Pondeli: 88
Utery: 84
Streda: 94
Ctvrtek: 92
Patek: 156
Sobota: 142
Nedele: 135

Celkem: 791

Novinky o křečátcích

21. prosince 2008 v 16:55 | Hryzalka |  Události
No takže včera sjem čistila křečky a přemýšlale jsem o tom, jak budou křečátka s Lili bydlet, aby nemusely být pořád v hnízdě, ale domek je zas pro tolik křečků moc malý, tak jsem vzala starou krabičku od hračky pro křečky, kterou už dávno nemám =D (slaměná prolejzačka) a křečátkům i lili se tam moc líbí =).... Normální domeček jsem jim dala také,a le bez střechy... vlastně to nebylo myšleno jako domeček,a le jako hračky... zavěsila jsem ho do vzduchu a zdá se, že Lili se opravdu líbí, protože ho používá místo schodů =D... vždycky skočí do domku z patra a vyleze do přízemí dveřma =D

No a zjistila sjem, že jsou to zase nejspíš samé holky... Je to opravdu divné.... Moje mamka přišla s názorem, že lili třeba všechny kluky sežrala, protože se jí zdáli divní.... no lecos by to vysvětlovalo... třeba byl minule jenom jeden kluk a Lili ho sežrala a te´d jich bylo 6... Zní to sice bláznivě,a le já s touhle teorií docela souhlasim, protože žádný jiný vysvětlení mě nenapadá.....

Jinak křečátka jsou velmi aktivní... Hlavně Lumpík =D.... Celej taťulda =D.... a Bombónek zas piští vždycky, když na ni promluvím, když ho mám v ruce... Njn asi se mě bojí,a le jinak je úplně v pohodě, když si s nim hraju, ale jakmule na něj promluvím trochu víc zblízka, tak už piští.. No teda on nepiští, ale nevim jak bych ten zvuk jinak nazvala...

BH - popis vlastností

19. prosince 2008 v 15:46 | Hryzalka |  Soutěže
Tak a je tu první rozjezdové kolo Best Hamstru.... V tomto kole vypadne jeden soutěžící.

Prosila bych vás, abyste v anketě hlasovali pro toho, o kom si myslíte, že svého křečka nejlíp popsal!!!

Úkol do dalšího kola: Vyrobte svému křečkovy hračku!! Protože jsou ty vánoce, tak se to podle mě docela hodí... Máte sice čas do čtvrtka, ale když sou ty vánoce, tak by bylo super, kdyby to bylo vyrobený do vánoc co? =D.... No ale poslat mi to můžete klidně až ve čtvrtek. A jestlio nechcete nic vyrábět, tak klidně pošlete fotku něčeho, co ste vyráběli už dávno,a le nesmí to být prostě koupený! Hodnotí se originalita, provedení a taky využití =). Odesílejte na email besthamster@seznam.cz

No a teď už přistoupíme k aktuálnímu kolu:Už jsem myslela, že končim.....

19. prosince 2008 v 14:23 | Hryzalka |  Připomínky
Nadpis pro tenhle článek se hledá těžko.. nechci se někoho dotknout a zároveń tim chci vyjádřit, co cítim...

No dva lidi, vlastně spíš jenom jeden (a teď vůbec nemám namysli Andy), mě včera úplně odrovnali.... Nevim, jestli to měli v úmyslu, ale já jsem kvůli nim začalůa vážně přemýšet o zrušení tohoto blogu..... Nebudu psát, co se stalo ty dva lidi to vědí ještě líp, než já a to je na tom to nejhorší všechno to začalo jenom blbym komentářem pro Andy a když se to všechno urovnalo, tak jsem se prostě dozvěděla něco, co mě doslova opdrovnalo...
No přes večer jsem si to nechala projít hlavou a vim, že by mě hrozně mrzelo zrušit blog zvlášť, když jsem měla zrovna v úmyslu to tu znovu oživit.... Takže blog nerušim to ne, ale opravdu jsem netušila, že i přátelé dokážou tohle... Kdyby se to stalo s někym, koho znám méně, tak si řeknu, že je to prostě falešnej člověk, kterýmu se nadá věřit, ale nejvíc mě na tom mrzí, že oboum těm lidem jsem dost věřila a takovouhle podpásovku jsem fakt nečekala =(.... Když mi to všechno došlo, tak sem se úplně rozklepala..... Představila jsem si kolik takových lidí asi tak chodí na můj blog a tváří se jako přátelé =(.... Proto jsem chtělůa zrušit blog.... Chtěla jsem psát jenom pro sebe třeba do nějakýho bloku nebo do wordu, ale pak jsem si uvědomila, že ne všichni jsou takový.... Třeba Rádě opravdu věřim... Takže v blogaření pokračuju, ale moji důvěru si budete muset znovu získat a ti dva lidé už ji nikdy nezískají... Omlouvám se, jestli se to někoho dotklo, to jsem fakt neměla v úmyslu.....

K tomuto článku se vůbec nemusíte vyjadřovat... je to jen takové informační... Nechci se s nikym už dál hádat a už o tom nechci dál mluvit... Tímhle ej to pro mě uzavřené, takže na vaše komentáře v tomhle článku stejně nebudu nijak energicky odpovídat!!!

Návštěvnost za 8.12. 2008 - 14.12. 2008

15. prosince 2008 v 14:36 | Hryzalka |  Návštěvnost
Jéé super, takže po hodně dlouhý době píšu návštěvnost včas =D Jinak o 10 lepší, než minule.. Sice to není o moc, ale i tak jsem moc ráda, že ke mě chodíte. Poslední dobou se docela snažim psát, tak doufám, že jste rádi =) Teď sice píšem samé pololetky, ale tak snad to tenhle týden nějak do pátka vydrčim =)
Jinak mám tady dvě aktuality!!!:
  • Teď budou vánoce, takže v pátek začne soutěž BH (Best hamster) Ještě pořád se můžete přihlašovat, takže kdo by ještě chtěl, tak do pátka ju?
  • No a jinak miminka už mají otevřené oči =).. někteří jenom pootevřené a ostatní tak normálně, ale Lumpík má oči otevřený nejvíc.. Má je fakt jak korálky... no a Hryzka, Piškot a Bonbónek mají oči dočervena =)
Pondeli: 74
Utery: 72
Streda: 63
Ctvrtek: 83
Patek: 94
Sobota: 117
Nedele: 112

Celkem: 615
Doufám, že vám nevadí, že sem dávám teď samé starší fotky,a le mám jich hodně a bylo by mi líto je sem nedát...

Sýrové cukroví

13. prosince 2008 v 16:28 | Hryzalka |  Recepty
Tohle cukrový vymyslela spíš moje máma než já.

Jinak o cukroví jsme se hodně bavili s Jahodou a Bellou, takže maj na tom taky zásluhu =)

Budeme potřebovat:
polohrubou mouku
vajíčko
s tavený sýr (veselá kráva)
tvrdý sýr (eidam)

Postup:
Vajíčka použijte fakt jenom málo a spracujte to s taveným sýrem, moukou a přidejte malou špetku soly a prášku do pečiva... No a stejně jako u předchozích cukrovích přidávejte mouku dokuď nebude těsto hotové =). Pak to vyválejte a vykrojte malá kolečka nebo tak něco a na to dávejte kousky eidamu...

...pak to upečte...
Pro zajímavost sem ještě dávám fotku všeho cukroví, aby jste mohli porovnat, jak je třeba velké atd, protože na samostatném obrázku vypadá docela velké, ale ve skutečnosti jsem dělala samé malinké cukrovíčko... Všechno se mi to vešlo na půl pekáče =)
Tohle cukroví chutnalo křečkům nejvíc... Mohli se po něm utlouct. jenom Lili nejdřív váhala,a le pak se se mnou to to málem poprala =D.. No a mě taky chutnalo =D


S vymýšlením cukroví mi pomáhala Jahoda a Bella =)

Návštěvnost za 1.12. 2008 - 7.12. 2008

13. prosince 2008 v 13:20 | Hryzalka |  Návštěvnost
Njn zase potdě, ale já už to neřešim... V pondělí nikdy nemám čas, takže sem ani návštěvnost nemůžu dát včas =D... No a pak si nevzpoměnu a rázem píšu třeba až v neděli =D... No návštěvnost se celkově zvýšila o 5 návštěv =)... to je skoro nic.. Kdyby bylo zase 600, tak to by bylo náhodou super =D... Bych to asi započítala do rekordů =D.... Njn,a el tak se to aspoň zvýšilo.... =D

Pondeli: 93
Utery: 72
Streda: 81
Ctvrtek: 69
Patek: 84
Sobota: 100
Nedele: 106

Celkem: 605
Na obrázku je starší fotka Lili. tak ejště měla všechna miminka v bříšku =).. Jen se podívejte, jak byla kulatá =)Medová prasátka

12. prosince 2008 v 19:10 | Hryzalka |  Recepty
Je to vlastně odvozené od těsta, které jsem psala minule, akorát se přidá med a je to bez lupínků, ale ty se tam taky můžou dát....

Vymyslely jsme to s Jahodou a Bellou.
Budeme potřebovat:
polohrubou mouku
vajíčko
med
ovesné vločky

Postup:
No já si do těsta věci neodměřuju, takže s množstvím si budete muset poradit sami, ale není to nic těžkého. Prostě to musí být tak akorát, aby se to nelepilo.... Ale můžu vám poradit, aby jste si tam dali jenom trohu vajíčka a tak 1 lžičku medu (záleží kolik toho chcete) Z přísad uvedených výše to uděláte, přidáte maličkou špetičku soly a špetičku prášku do pečiva. Rozválíte a vykrájíte nebo vytvarujete (to už je na vás)...
... a upečete =)
To prasátko vypadá spáleně, ale můžu vás ujistit, že to je jenom stín =)
Křečkům tohle cukroví chutnalo. Řekla bych, že i víc, než to základní, ale to taky záleží na křečkovy... Vašemu třeba bude chutnat víc to minulé, ale jestli má váš křeček rád dropsy a jiné věci z medu, tak to s chutí nebude problém =)

S vymýšlením cukroví mi pomáhala Jahoda a Bella =)

Mimča jsou opravdu nádherná

12. prosince 2008 v 16:58 | Hryzalka |  Události
Miminka se opravdu povedly =) jsou nejspíš dvě po Hryzalce, jedno po Zlatce, jedno po lupínkovi a 3 po Lili =)... Tentokrát není ani jeden černobýlý =D

Miminka už se začínají občas plazit z pelíšku a Lilinka chodí po kleci a na každém kroku nalézá nějaké svoje dítě a musí ho vracet do hnízda =D... No to trochu přehánim.... Nosí je jenom občas, protože se ještě tolik z pelíšku nevzdalujou.

A teď jednotlivě o každém z miminek.... (Zase se pokouším vymyslet jména)

Hryzka: Myslim, že by mohla být hodně po Hryzalce, takže jsem jí dala hodně podobné jméno.... No, ale ještě uvidíme, jakou bude mít délku srsti....
Piškot: No nevim možná se na něj to méno nehodí, ale jestli to bude holka, tak to stejně budu muset změnit =D...
Bombónek: Tohle miminko se jmenuje Bombonek, protože zaprvý mě nic jinýho nenapadlo a zadruhý je prostě slaďoučký =D... Celý po Zlatonce, ale třetí Zlatka už by bylo blbý =D

Lumpík: Njn on to je takovej malej lumpík, takže na něj to méno sedí a navíc bude možná po tátovi, tak maj docela podobný méno =)... Pořád lepší, než Lupínek 2 =D
Polly: Polly je hodně podobné Kokinovi docela blbě se rozeznávaj, ale když si prohlídnu jejich pruhy, tak je poznám =)
Koki/ Kokinek: Hodně jsem přemýšlela nad jménama, jako je Lili, protože jí je tohle mimčo podobné (no Polly a Míša taky) a nakonec jsem vymsela podobné jméno... No teda žádný mimčo nemá stejný pruh jako Lili, protože Lili má pruh jenom z pravého boku, ale čumáček atd. mají podobný =)
Míša: No Míša podle mě není tak špatný jméno.... a Míša má takovou velkou prdelku, tak se mi na ní/něj to jméno docela i hodí =)... Jinak Lupínek měl jako malej taky takovou prdelku =D
Fotky jsou staré asi 2 dny

Vánoční cukroví- recept na těsto

11. prosince 2008 v 19:34 | Hryzalka |  Recepty
Tohle je recept na úplně obyčejné těsto na cukroví, které pak můžou křečci papat. Od tohohle základu by se pak měly odvíjet všechny ostatní druhy těsta, ale k těm se dostanu až příště =)
Vymyslela jsem ho sama, ale musím se zmínit, že jsem si o cukroví pro křečky povídala s Bellou a Jahodou a některé druhy, o kterých budu psát později vymyslely ony =)

Budeme potřebovat:
polohrubou mouku
ovesné vločky
vajíčko

Postup:
Nevim kolik přesně čeho to musíte zkusit sami, ale část vajíčka (můžete i celé,a le pro křečky stačí jenom malá dávka cukroví a ze zbytku můžete udělat třeba jiný druh) spracujte s lupínkama a moukou a přidávejte mouku (když se těsto lepí, tak ještě není dost mouky). Můžete ještě přidat malilinkatou špetičku soli, ale fakt malinkou trošičku prášku do pečiva, aby se to vůbec upeklo. Potom vyválejte na vál....
....a vykrajujte cukroví....
....,ale nemusíte nutňě vykrajovat můžete třeba udělat kuličky nebo prostě co chcete =)
Nakonec samozřejmě upečte =)

Cukroví křečkům chutnalo... Dávala jsem jim zatim jenom každýmu půlkukometky, protože je nechci přežírat. =)

Návštěvnost za 24.11. 2008 - 30.11. 2008

7. prosince 2008 v 8:13 | Hryzalka |  Návštěvnost
Njn návštěvnost se od minula celkově vůbec nezměnila =D jenomve výčtu dnů to přeshlo stovku, ale minule ne........ Jo a promiňte, že tu minulou píšu skoro o dva tejdny pozdějc a tady tu o jeden =D....

Pondeli: 64
Utery: 69
Streda: 75
Ctvrtek: 72
Patek: 101
Sobota: 115
Nedele: 104

Celkem: 600

Návštěvnost za 17.11. 2008 - 23.11. 2008

7. prosince 2008 v 8:10 | Hryzalka |  Návštěvnost
Jej sem úplně zapoměla a na další taky... hned du doplnit.

Pondeli: 97
Utery: 74
Streda: 73
Ctvrtek: 77
Patek: 95
Sobota: 98
Nedele: 86

Celkem: 600