Listopad 2009

3 ROKY

26. listopadu 2009 v 21:47 | Hryzalka |  Připomínky
Tento blog už je tu s vámi celé tři roky!!

Ještě si vzpomínám, jak sjem začínala. Na své první články a první návštěvníky. Někteří se mnou zůstali dost dlouhou dobu.
Když se tak zpětně dívám, tak žasnu nad tím, jak se to tu měnilo. Můj první rok byl ve znamení naučných článků a pak jsem postupně začala psát o svých mazlíčcích,a le i to se časem měnilo nejdřív jen zřídka, pak jednou týdně v novinkách a pak vždy, kdy se mi jen zachtělo. Vzhledově to tu prodělalo asi největší změnu,a le o tom vám vyprávět nebudu..... Noo a teď už moc nepíšu. Vlastně skoro vůbec. je mi to moc líto, ale jednoduše mě ož dávno opustila chuť a nějak se mi nevrací. doufám, že se to časem změní, protože bych to tu nerada nechala jen tak. Vzhledově to tu prodělalo asi největší změnu,a le o tom vám vyprávět nebudu.

Dnes jsem vlastně napsala jen náhodou. Už jsem chtěla jít dávno spát a najednou sjem si vzpoměla, že můj blog má narozky!! =D... No tak aspoň, že jsem na to úplně nezapoměla ;)... není to takový článek, jako sjem psala před rokem, nebo před dvěma lety s výčtem všech důležitých událostí a podobných zajímavostí... Na to prostě nemám teď čas. Vlastně ani nevím, jestli si to tu někdo přečte =D
Nooo, tak já se budu loučit. mějte se tu krásně. o vánocích se tu orčitě objevím ;)