Prosinec 2010

4 ROKY

3. prosince 2010 v 19:59 | Hryzalka |  Připomínky
Ano, už jsou to čtyři roky =)
Nejdřív mě napadlo "kdo by to řek?", ale uvědomila jsem si, že mi spíš přijde, že mám tenhle blog celou věčnost. Prostě odjakživa =)

Stejně, jako loni jsem si vzpoměla opět pozdě =D... Ale letos jsem na to myslela! Napsala jsem si upomínku do mobilu =D Chyba byla, že mobil už mi dlouho blbnul, tak jsem ho vyměnila za jiný a tam jsem si žádnou upomínku nenapsala. Ale nebudu dělat, že to svádim jenom na mobil =D Samozřejmě je to moje blbost ;) .... Nu co, na datumu přece tolik nezáleží =)

Asi nebudu mít nějké dlouhé proslovy, jak jsem ráda a blá blá blá. Možná jste si všimli, že nikdy nic nepromýšlim a jenom zobrazim svůj proud myšlenek =D No a potom to podle toho vypadá... Plácám jedno přes druhý bez nějaký osnovy a někdy ty moje texty dohromady vůbec nedávaj smysl =D Alespoň v tomhle znamení se nesl ten čtvrtý rok ;) Samozřejmě to souvisí i s tím, že jsem skoro nepsala. Když my jdou myšlenky uplně jiným směrem, tak jednoduše nejdou naladit lusknutím prstů.

Ale víte co? Shrnu to uplně jednoduše: Poslední rok a půl na to kašlu. A to je celý =D ....Tak teda doufám, že se tady tolik nenudíte a jestli jo, tak mějte trochu úcty k takhle starýmu blogu. Málokterý křeček by se takovýho věku dožil ;)
.