Březen 2011

Nějaká ta novinka z našeho pokojíčku

24. března 2011 v 20:36 | Hryzalka
Co se týče Hoblinky a mláďátek, co jsem očekávala, tak malí křečci se nám nepovedli. Šance s věkem dost klesá a Hoblina už fakt není nejmladší.

Bertík mě pořád překvapuje. ze začátku vypadal, jak je klidný, opatrný, nikam se nehrne. A teď? Po večerech si dělá výlety po baráku. Já jsem si už myslela, jak jsem sklerotická, že mu vždy nechám otevřenou klec. Ale pak mi to začalo být divné. třeba když jsem ty dvířka jeden den vůbec neotevřela, tak mi to pak bylo fakt divný, že jsou dokořán. Myslím, že si to otevírá sám. On je doopravdy první křeček, který si dokáže otevřít klec. A k tomu jsou to horní dvířka, takže nechápu, jak se tam může zapřít. Já akorát vím, že to tam pořád ohlodává. Jednou si dokonce otevřel, ale neutekl a šel spát. Já jsem se pak ráno vylekala, že někde běhá po domě a on si chrupkal v boudičce =D

Tak se tu mějte krásně a já se zas někdy přijdu mrknout =)

Hoblinka a Bertík

5. března 2011 v 19:42 | Hryzalka |  Novinky
Když opomenu svého pejska, který mi jen během dneška udělal do bundy hned dvě díry, tak s Hoblinou a Bertíkem jsme si taky celkem užili =). Bertík už stihnul 2x utéct z klece a neuvěřitelně mu narostla srst. Takhle chlupatýho křečka jsem nikdy neměla =D. Třeba Hoblinka jako malá vypadala, že bude chlupatější, ale nakonec má jen trochu sametovější srst. Bertík má všechny chloupky na bocích a na zadečku hrozně dlouhé, takže působí "placatě", ale zárověň ohromným dojmem =D.

Ale to nejdůležitější? Ve středu jsem se křečky pokusila dát k sobě a povedlo se! Nejspíš budou mláďátka! ;) Dokonce už mám jednoho případného zájemce.